Archief‎ > ‎Archief 2013-2014‎ > ‎

Team 1 Programma 2013-2014

Voorlopig is alleen de indeling bekend van de topklasse. Het complete programma zal in het begin van augustus bekend worden.

Weekdag Datum  TijdstipHal Wedstrijd    
       Thuis Uit Uitslag
Maandag 2 september 2013  21:00Glanerbrook Awt Gelaen 1 ZVVF/Rob Prevoo 1  4-2
Maandag 9 september 2013  20:30Kleesj (Sittard) Sittardse Boys 1 Awt Gelaen 1  3-3
Maandag 16 sptember 2013  21:00Glanerbrook Awt Gelaen 1 Hazendans 1  3-0
Maandag 23 september 2013    VRIJ    
Maandag 30 september 2013  21:00Glanerbrook Awt Gelaen 1 Bende’92 / van Delft 1  6-3
Maandag 7 oktober 2013  20:30Helden Panningen Beringe 1 Awt Gelaen 1  3-10 
Woensdag 16 oktober 2013  20:00Gerrishal (Roermond)  TZR Fermonia Boys 2 Awt Gelaen 1  1-3
Woensdag 23 oktober 2013  20:30 Daalhof (Maastricht) Tumudo 1 Awt Gelaen 1  4-4
Maandag 28 oktober 2013  21:00Glanerbrook Awt Gelaen 1 ZVVM/Campus 2  4-4
Maandag 11 november 2013  20:00Glanerbrook Awt Gelaen 1 Tumudo 1  2-2
Vrijdag 22 november 2013  20:00Stadssporthal (Sittard) FSG 2 Awt Gelaen 1  2-8
Maandag 25 november 2013  20:00Glanerbrook Awt Gelaen 1 FSG 2  3-0
Maandag 2 december 2013  20:00Glanerbrook Awt Gelaen 1 Lake Valley 1  uitg.
Vrijdag 13 december 2013  21:00Reutsdael (Heel) Amicitia /BZ 1 Awt Gelaen 1  5-3
Vrijdag 20 december 2013  20:00Wetteling (Venray) Lake Valley 1 Awt Gelaen 1  3-6
Maandag 23 december 2013    VRIJ    
Maandag 30 december 2013    VRIJ    
Maandag 13 januari 2014  20:00Glanerbrook Awt Gelaen 1 Sittardse Boys 1  1-1
Maandag 20 januari 2014  20:00Glanerbrook Awt Gelaen 1 Amicitia /BZ 1  6-3
Woensdag  22 januari 2014  21:30 GlanerbrookAwt Gelaen 1 SV Lake Valley  
Vrijdag 31 januari 2014  21:15Daalhof (Maastricht) Hazendans/ODV 1 Awt Gelaen 1  4-4
Maandag 3 februari 2014    VRIJ    
Maandag 10 februari 2014  21:00In de Bende (Landgraaf) In de Bende’92 / 1 Awt Gelaen 1  1-4
Maandag 17 februari 2014         
Maandag 24 februari 2014  20:00Glanerbrook Awt Gelaen 1 Beringe 1  
Maandag 3 maart 2014    VRIJ    
Maandag 10 maart 2014  20:00Glanerbrook Awt Gelaen 1 Fermonia Boys 2  
Maandag 17 maart 2014  21:30De Hoven (Margraten)  ZVVF/Rob Prevoo  Awt Gelaen 1   5-4
Maandag 24 maart 2014  Beker  Keelkampers Awt Gelaen 1   2-8
Maandag 31 maart 2014  21:00
ZVVM/Campus 2 Awt Gelaen 1  
Maandag 7 april 2014



 
Woensdag 19 april 2014  


 
Maandag 21 april 2014